Тролейбусний маршрут з’єднає Бородинський мікрорайон і Хортицький район

На сьогоднішній сесії депутати мають затвердити створення нового тролейбусного маршруту. Мер Запоріжжя Володимир Буряк підкреслив, що цей напрямок користується великою популярністю серед мешканців, проте зараз між цими спальними районами їздить лише маломісткий транспорт.

Маршрут пролягатиме від зупинки “Бородинський мікрорайон” до зупинки “Магазин меблів”. Загальна його протяжність – 35,2 км. Для того, щоб запустити на нього тролейбуси, необхідно буде побудувати нову ділянку контактної мережі довжиною 3,8 км в обох напрямках. Іншу частину шляху тролейбуси проходитимуть завдяки автономному ходу.

Крім того, новий маршрут з автобусами великої місткості запустять до аеропорту. Як писав сайт “Запорозька Січ”, великі автобуси почнуть курсувати з центру міста до аеропорту з початком роботи нового пасажирського терміналу. Наразі термінал запорізького аеропорту повністю готовий приймати пасажирів. Його офіційно відкриють після отримання всіх необхідних підписів та залежно від ситуації з захворюваністю на коронавірус.

Також мер Запоріжжя нагадав, що минулого тижня було оголошено конкурс на закупівлю послуги з прии?няття безготівкових платежів у транспорті. Це перший крок на шляху впровадження електронного квитка в громадському транспорті міста. Валідатори спочатку встановлять у комунальних автобусах, тролейбусах, трамваях, згодом – у приватному транспорті.

– Я думаю, що наступного року ми вже зможемо говорити саме про впровадження в місті власне електронного квитка, на який так чекають запоріжці, – зазначив Володимир Буряк.

Читайте також: У Запоріжжі відбудеться закрита сесія міськради – головні питання