IMG_8263В обласному центрі протягом року ведуться роботи по утриманню та догляду за деревами і чагарниками. Зараз фахівці КРБП «Зеленбуд» активно готують зелені насадження до весни. 14 лютого «зеленбудівці» приступили до обрізання дерев і кущів у сквері Маяковського.

«Те, якого саме вимагає догляду зелені насадження, залежить від його стану. Виконується санітарна обрізка сухих гілок, омолодження дерев та чагарників, формування крони. Фахівці роблять все для того, щоб рослини продовжували рости, розвиватися, і радували своєю красою. Зараз вдалий час для виконання обрізки та підготовки зелених насаджень до весни. Дерева перебувають у спокої, необхідно виконати роботи до початку сокоруху» – розповіла виконроб КРБП «Зеленбуд» за Вознесеновскому району Тетяна Крутік.

Для забезпечення безпеки містян роботи з обрізки сухих гілок і видалення старих аварійних дерев виконуються цілий рік.

В цілому по місту тільки за січень поточного року «зеленбудівці» обрізали 12317 старих аварійних дерев, понад 1700 кущів. У Вознесенському районі комунальники вже привели до ладу зелені насадження по проспекту Соборному, у сквері Тюленіна,на  вулицях, 12 Квітня, Патріотична, Жаботинського, Незалежної України та інших.

Також в районах обласного центру з початку року було вилучено близько 80 старих аварійних дерев. Знесення кожного аварійного дерева узгоджується з управлінням з питань екологічної безпеки міської ради, остаточне рішення приймається виконкомом міської ради.

Навесні робочі КРБП «Зеленбуд» продовжать озеленювати місто – висаджувати молоді дерева і чагарники на закріплених територіях вулиць, парків і скверів.