2312101За інформацією служби (управління) у справах дітей міської ради, у Запоріжжі більшість дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування (88%) перебувають під опікою, (піклуванням) громадян, в прийомних сім’ях та дитячих будинках сімейного типу.

У Запоріжжі функціонують три дитячих будинки сімейного типу, в яких проживає 19 дітей-вихованців та 15 прийомних сімей, в яких проживає 27 прийомних дітей і так далі. Щорічно зростає кількість запоріжців, які бажають усиновити дитину та взяти її в свою родину на правах рідного сина чи дочки.

Проте, станом на 1 січня 2017 року 128 запорізьких дітей перебувають в закладах інтернатного типу. Змалечку ці діти обділені батьківською любов’ю та турботою, мріють мати свою люблячу сім’ю – тата, маму, сестричку чи братика, свої іграшки, фотографії, свою кімнату.

Спеціалісти служби (управління) у справах дітей міської ради відзначають, що кожен може стати надією для таких дітей, врятувати їх від самотності, подарувати віру і радість життя.

Громадяни, які мають бажання  взяти у свій дім на виховання та спільне проживання дитину-сироту чи дитину, позбавлену батьківського піклування, можуть звернутись до служби (управління) у справах дітей Запорізької міської ради за адресою: м. Запоріжжя, вул. Зелінського, буд.3,      тел. 236-30-35, 224-31-31, каб. 179 (прийомний день: середа, з 14:00 до 17:00). Кожен хто звернувся отримає вичерпну інформацію і необхідну консультацію від спеціалістів про сімейні форми виховання дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.