IMG_9999-1 Маршрут № 18 користується все більшою популярністю. Автобуси ходять регулярно, з інтервалом у 15-17 хвилин. Про це розповів генеральний директор КП «Запоріжелектротранс» Юрій Папач під час прес-конференції в Запорізькому медіа-центрі.

«В роботі громадського транспорту відбуваються позитивні зміни. Це бачать всі. Один з прикладів – маршрут №18, який обслуговують автобуси великої місткості, які належать нашому підприємству. За цей час ми отримуємо тільки подяки за роботу маршруту» – зазначив Юрій Папач.

Генеральний директор «Запоріжелектротрансу» розповів, що автобуси починають працювати в 5:30 – 5:45 ранку, останні рейси приблизно в 22:23 (Південний мікрорайон), 22:47 (Бородинський мікрорайон).

«Жодної офіційної скарги на роботу маршруту №18 не надходило. Інтервал у 15-17 хвилин дотримується. Можливі окремі збої, наприклад, через пробки на греблі «Дніпрогес», але після цього автобуси надолужують графік», – заявив Юрій Папач.

Автобуси «МАЗ» рухаються з тією ж середньою швидкістю, що і маршрутки. Їм потрібно більше часу на зупинках громадського транспорту для входу-виходу пасажирів. В результаті тривалість поїздки трохи збільшується. Однак при цьому запорожці їдуть у більш комфортних умовах, в теплих автобусах, при дотриманні всіх вимог правил дорожнього руху та перевезення пасажирів.

2017 році в бюджеті Запоріжжя передбачені кошти на закупівлю шістнадцяти автобусів великої та середньої місткості, десяти тролейбусів, а також початок реалізації проекту «Запорізький трамвай».