До Державного бюджету за січень 2013 ріку від запорізьких суб’єктів господарювання (без врахування сум платників податків СДПІ по роботі з ВПП у м. Запоріжжі) надійшло понад 128 мільйонів гривень. На цьому наголосив під час наради голова ДПС у Запорізькій області Олексій Тімарцев. Загальні показники надходжень платежів до Держбюджету забезпечено на рівні 102,1 відсотка.
У січні 2013 року в Запорізькому регіоні виконані планові показники доходів загального фонду Державного бюджету. Зокрема, з податку на прибуток підприємств – на 118 відсотків, зі збору за спеціальне використання води – на 321 відсоток, з плати за користування надрами – більш ніж на 235 відсотків, з акцизного податку з вироблених в Україні підакцизних товарів (продукції) – на 114,5 відсотка, з акцизного податку з ввезених на митну територію України підакцизних товарів (продукції) – на понад 170 відсотків.
До місцевих бюджетів області у січні 2013 року надійшло 216 мільйонів гривень, що складає понад 110 відсотків від планового показника доходів. До того ж, січневі надходження до місцевої скарбниці регіону більш ніж на 29 мільйонів гривень або на 15,7 відсотка перевищують рівень аналогічного періоду минулого року.
– Найбільший приріст податкових надходжень до місцевих бюджетів зафіксовано у сплаті єдиного податку. Так, за січень поточного року “єдинники” сплатили майже 18 мільйонів гривень, що на 8,6 мільйона гривень або більш ніж удвічі перевищує сплату єдиного податку у січні 2012 року. Це означає, що спрощена система оподаткування, яка діє в нашій країні вже другий рік, дала свої результати. У першу чергу, зростає кількість представників малого та середнього бізнесу, які обрали для себе “спрощенку” і, відповідно, рівень сплати податків до місцевого бюджету. Податкова служба й надалі вирішуватиме для платників одне із головних пріоритетів – створення умов для комфортного ведення бізнесу, розвитку підприємництва та стабільних податкових надходжень до бюджетів усіх рівнів, – наголосив голова ДПС у Запорізькій області Олексій Тімарцев.

Прес-служба ДПС у Запорізькій області