Віктор Великий

11 квітня комісія з питань соціального та економічного розвитку, бюджету та фінансів Запорізької міської ради працювала в такому складі: Віктор Великий (голова комісії), Олена Бондаренко, Валерій Еделєв, Юрій Каптюх, Євген Карташов, Андрій Коноваленко, Володимир Максимов, Павло Михайлик, Анатолій Стріганов.
На засіданіі розглядалася проблемна ситуація, пов’язана з необхідністю ремонту спортивного залу в школі № 68. З проханням виділити необхідні для цього кошти з міського бюджету звернувся депутат міської ради Михайло Молчанов.
Голова бюджетної комісії Віктор Великий повідомив, що покрівля спортзалу в цьому навчальному закладі протікає, через це почали руйнуватися стеля та стіни. Заняття фізкультурою в цьому приміщенні припинено. Всього на ремонт спортзалу необхідно 180 000 гривень.
Члени бюджетної комісії ухвалили рішення направити звернення для реагування та вжиття заходів до департаменту освіти і науки, молоді та спорту міської ради.
Останнім часом до управління соціального захисту населення все більше запоріжців стали звертатися з приводу одержання адресної матеріальної допомоги на проживання та лікування, протезування зубів, заміну штучного кришталика ока, дороге лікування. Управління соціального захисту поставило перед бюджетною комісією питання про необхідність збільшення на 400 тисяч гривень бюджетних коштів, що виділяються на надання адресної матеріальної допомоги в рамках міської комплексної програми соціального захисту населення. “Під час першого корегування бюджету, програми з соціального захисту населення повинні стати пріоритетними. Адже управління соціального захисту повинне мати певний резерв для надання матеріальної допомоги запоріжцям”, – відзначив голова бюджетної комісії Віктор Великий.
Члени бюджетної комісії вирішили більш детально вивчити можливість виділення додаткових коштів за рахунок перерозподілу або корегування міського бюджету і повернутися до обговорення цього питання на наступному засіданні.
За матеріалами сайту www.meria.zp.ua