12 квітня пройшла виїзна нарада спеціальної міської комісії з ліквідації просідання дороги на перехресті проспекту Леніна та вулиці Трегубенка.

Перший заступник міського голови Андрій Іванов розповів журналістам, що місяць тому в двох місцях на проїжджій частині проспекту Леніна і на вулиці Трегубенка зафіксували просідання. На проспекті дорога просіла на 12 см. Створено комісію з усунення даної ситуації, тому що мова йде про безпеку руху.
Як відзначають фахівці, ймовірною причиною просідання можуть бути підземні витоки води з пожежних резервуарів, розташованих, за технологією, поблизу концертного залу ім. Глінки. Крім того, розглядається можливість прориву старих комунікацій водопостачання та каналізації.
Точніше сказати про причини, які спричинили просідання дороги, зможуть лише тоді, коли почнуть реконструкцію підземних комунікацій, передбачену відновлювальними роботами будівлі обласної філармонії.
“Обласна влада вже запланувала реконструкцію концертного залу, прилеглої до неї території та комунікацій найближчим часом”, – зазначив начальник департаменту комунального господарства Олександр Василенко.
Разом з тим, не чекаючи робіт з реконструкції комунікацій, місто почне тимчасове відновлення дорожнього полотна.
Працювати будуть протягом тижня, у нічний час, щоб не створювати незручності для запоріжців.
Фото автора