Віктор Великий

У середу, 20 червня, в засіданні комісії з питань соціального та економічного розвитку, бюджету та фінансів взяли участь депутати: Віктор Великий (голова комісії), Юрій Каптюх, Євген Карташов, Володимир Максимов, Павло Михайлик, Валентин Нефьодов, Валерій Еделєв.
Робота над формуванням бюджету Запоріжжя на 2013 рік розпочнеться наприкінці серпня. Уже традиційно в цей час бюджетна комісія починає розгляд бюджетних запитів на майбутній рік департаментів, управлінь міської ради.
Як повідомив голова бюджетної комісії Віктор Великий, першим планується розглянути бюджетний запит управління культури і мистецтв міської ради.
На черговому засіданні також обговорили ситуацію з виконанням міського бюджету за п’ять місяців 2012 року. Як розповіла заступник міського голови, директор департаменту фінансової та бюджетної політики Валентина Малиш, за підсумками п’яти місяців надходження доходів до загального фонду бюджету склали 106,5 відсотка від запланованого, всього понад 650 мільйонів гривень. У порівнянні з таким же періодом минулого року дохідна частина зросла на 77,9 млн. грн.
Голова бюджетної комісії Віктор Великий зазначив, що за підсумками півріччя Запоріжжя розраховує отримати перевиконання доходної частини бюджету більш ніж на 5 відсотків. Якщо цього вдасться домогтися, то додаткові кошти будуть спрямовані на реалізацію важливих для Запоріжжя бюджетних програм.
Також на засіданні обговорили ситуацію щодо виплати заробітної плати. Виплата заробітної плати, відпускних у бюджетних установах Запоріжжя здійснюється відповідно до графіка. Це стосується, в тому числі, й шкіл, лікарень міста.
Відзначимо, що основний обсяг виплати відпускних у школах Запоріжжя припадає на червень, в наступні літні місяці коштів на це буде вимагатися значно менше.
За матеріалами сайту www.meria.zp.ua