Футбол
“Металург” змінює власника
Ця новина облетіла місцеві інтернет-сайти ще 15 червня, проте офіційні джерела мовчали. І от, нарешті, в.о. президента ФК “Металург” Андрій Курганський дав інтерв’ю прес-службі клубу і, зокрема, сказав:
– Ми виконали наші зобов’язання – команда знову в Прем’єр-лізі, вона боєздатна, і їй під силу бути в числі найсильніших клубів України. Та ситуація склалася так, що з 13 червня 2012 року ФК “Металург” передано в управління новому власнику, який найближчим часом заявить про себе. Тому про перспективи та вектор розвитку клубу стане відомо трохи пізніше.

Спортивна гімнастика
Запорізьке тріо олімпійців
Запорізькі гімнасти продовжують підготовку до Олімпійських ігор-2012. У складі чоловічої збірної країни зі спортивної гімнастики, яка вже незабаром відправиться до Лондона, троє запоріжців: Роман Зозуля, Віталій Наконечний та Олег Степко.
Напередодні спортсмени перевіряли свої сили на чемпіонаті України, який проходив у Кіровограді. Виступили навіть Зозуля та Наконечний, які пропустили травневий чемпіонат Європи через травми.
У Кіровограді запорізьке тріо олімпійців разом з молодим гімнастом В’ячеславом Поетом посіло друге командне місце, перше – у команди Києва.
У багатоборстві також другий результат показав Олег Степко, п’ятим став Віталій Наконечний. У Зозулі – 34 позиція, у Поета – 35. В індивідуальних видах найбільше відзначився Олег. Вихованець Павла Нетреби був кращим на брусах і показав другий результат у вправах на перекладині, коні і у вільних вправах. Другим у вправах на кільцях став В’ячеслав Поет.

Легка атлетика
Рубель отримав “серебро”
У Миколаєві в рамках всеукраїнської серії “Висота” і ІV туру Кубка України пройшов меморіал зі стрибків у висоту пам’яті заслуженого тренера України І. Д. Ковпака. Дві медалі зуміли здобути легкоатлети Запоріжжя. У змаганнях чоловіків “срібло” з результатом 2 м 23 см заробив Андрій Рубель. У жінок бронзовою призеркою стала Віта Паламар, яка підкорила позначку 1 м 86 см. Ще одна запоріжанка, Ірина Кравченко, зупинилася на сьомому місці з результатом 1 м 83 см. Всі спортсмени представляють СК “Металург”.