Геннадій Рекалов

У середу, 20 червня, в засіданіі комісії з питань жіттєзабезпечення міста взяли участь Геннадій Рекалов (голова комісії), Олександр Бірюк, Олександр Багатий, Олексій Гавріков, Людмила Гончаренко, Наталія Деркач, Віра Куренкіна, Михайло Молчанов, Юрій Пелих, Дуняміл Саатов, Ігор Хмура.
Нагадаємо, що цього року з міського бюджету було виділено 5 млн. грн. на ремонт внутрішньоквартальних доріг. На проведення робіт у кожному районі направлено по 714 тис. грн. Планується, що ремонтом будуть охоплені найбільш проблемні ділянки.
У травні на сесії міської ради було затверджено перелік магістралей, що підлягають ремонту, який був попередньо узгоджений з главами райадміністрацій. У кожному районі також визначать підрядні організації, які будуть виконувати роботи. За словами начальника департаменту житлового господарства та розподілу житлової площі Павла Соловйова, ремонт внутрішньоквартальних доріг планується почати в кінці червня. На думку депутатів комісії, сьогодні необхідно якомога швидше приступити до вирішення проблеми, яка є однією з найбільш гострих в Запоріжжі. Значну частину звернень, що надходять від мешканців міста, складають скарги на незадовільний стан внутрішньоквартальних доріг.
“Ми не можемо допустити ситуації, коли “швидка допомога” не може під’їхати до під’їзду через стан дороги перед будинком. Тому заплановані роботи необхідно розпочати якомога швидше”, – зазначив депутат міської ради Михайло Молчанов.