На початку вересня цього року чоловік, який перебував у справах у місті Кам’янка-Дніпровська, звернувся до місцевого райвідділу міліції. Небайдужий громадянин повідомив правоохоронцям, що, проходячи повз приватний будинок, побачив, як на земельній ділянці чоловік порається біля кущів конопель.
За цією інформацією співробітники сектора боротьби з незаконним обігом наркотиків Кам`янсько-Дніпровського РВ ГУМВС України в Запорізькій області провели ряд оперативних заходів та підготували відповідні документи для проведення санкціонованого огляду за вказаною адресою.
За огорожею, щільно оповитою виноградом, працівники міліції дійсно виявили ретельно культивовані кущі конопель. Загальна вага викорчуваних правоохоронцями рослин склала більше 30 кілограмів.
56-річний мешканець будинку, який належить його сестрі, проживав тут близько 5 років. Чоловік не був раніше судимим. Зі слів “ботаніка”, нарковмісну рослину він вирощував та культивував виключно для особистого вживання. Чи відповідає це дійсності, встановить подальше слідство.
Стосовно підозрюваного обрано запобіжний захід у вигляді підписки про невиїзд. Зібрані на прихованій плантації рослини працівники міліції направили на експертизу до криміналістичного центру ГУМВС.
За незаконне вирощування конопель чоловікові загрожує покарання у вигляді позбавлення волі до 3 років, передбачене ст. 310 Кримінального кодексу України (посів або вирощування снодійного маку чи конопель).
ВЗГ ГУМВС України в Запорізькій області