У Ленінський райвідділ міліції ГУМВС України в Запорізькій області надійшло повідомлення про те, що з одного з супермаркетів в Бородінському мікрорайоні міста невідома особа скоїла крадіжку промислових товарів на суму близько 1500 гривень. На місце пригоди негайно прибула слідчо-оперативна група райвідділу в повному складі. У ході проведеної роботи міліціонери, окрім інших заходів, переглянули і записи з камер відеоспостереження. Саме під час перегляду і була виявлена зловмисниця – вагітна жінка, яка декілька разів підходила до одного й того ж прилавку, приміряла різні моделі взуття й одягу, постійно оглядаючись. Коли жінка вважала, що її ніхто не бачить, вона ховала речі в сумку та швидко виходила.
Орієнтування на розшук підозрюваної отримали всі наряди міліції. І вже наступного дня наряд батальйону патрульної служби міліції на території Ленінського району на вулиці Металургів побачив схожу за прикметами жінку. Вона була доставлена до райвідділу міліції. 24-річна городянка, окрім цієї, зізналась у скоєнні ще двох крадіжок із супермаркетів на території Комунарського району. Але, враховуючи “цікаве положення”, її відпустили на підписку про невиїзд.
За місяць жіночка народила дитину, залишила немовля в пологовому будинку і на початку вересня знову навідалась до супермаркету “зробити покупки без грошей”. Там вона скоїла крадіжку одягу та побутової хімії. Та на порозі зловмисницю вже чекали співробітники Комунарського райвідділу міліції.
Цього разу слідчі були суворішими. Підозрювану заарештовано. Наразі стосовно неї порушено кримінальну справу за ч. 2 ст. 185 (крадіжка, вчинена повторно). Такий злочин карається позбавленням волі на строк до п’яти років.
Олена Лебединська, ВЗГ ГУМВС України  в Запорізькій області