Учні запорізької школи № 20 прибрали територію парку Трудової Слави та встановили шпаківні, виготовлені власними руками.
Діти заздалегідь, на уроках праці, спорудили близько 30 будиночків для птахів. Вони все роблять для того, щоб у запорізьких парках і скверах звучав пташиний спів.
Управління екологічної безпеки міськради проводить конкурс “Пташине царство Запоріжжя” вже кілька років поспіль. У рамках проекту запорізькі школярі змагаються у виготовленні шпаківень та синичників, а потім самостійно встановлюють їх у міських скверах.
У суботнику взяв участь перший заступник міського голови Андрій Іванов, який подякував школярам за роботу і підкреслив, що проект принесе велику користь Запоріжжю.
“Уже півтора місяці ми проводимо суботники в обласному центрі. Ми прибираємо парки і сквери, магістралі і вулиці в рамках акції “Чисте місто”. Сьогодні ж ми проводимо захід, який об’єднає дорослих і дітей нашого міста, а також ще більше згуртує запоріжців навколо теми чистоти і дбайливого ставлення до природи”, – сказав Андрій Іванов.
За матеріалами сайту www.meria.zp.ua