Перший “Урок чистоти” пройшов у дитячому садку “Грибок”, розташованому в Шевченківському районі Запоріжжя. Дітей учили, у який контейнер правильно викидати сміття й для чого це необхідно. Організатори уроку впевнені, що одержавши такі знання, діти зможуть навчити дорослих правильно сортувати сміття.
Для того, щоб дітям було цікавіше засвоювати знання, “Ремондіс Запоріжжя” підготував спеціальні іграшки, книги й брошури. Їх передали в усі навчальні заклади Запоріжжя. За домовленістю з департаментом освіти й науки Запорізької міськради, такі ж уроки пройдуть у всіх навчальних закладах обласного центру.
Дитячий садок “Грибок” – спеціалізована дошкільна установа для дітей з патологією зору. Тут діти проходять необхідні для корекції й відновлення зору процедури.
За словами генерального директора ТОВ “Ремондіс Запоріжжя” Олександра Цуканова, це підшефний дитячий садок підприємства. Щоб заняття в класах проходили в комфортній обстановці, завдяки допомозі “Ремондіса” тут зробили ремонт і замінили меблі. Закуплено нові меблі в офтальмологічний кабінет, установлено енергозберігаючу електроплиту, у групах замінили старі вікна на металопластикові.
“Із цим дитячим садком ми давно співпрацюємо, всі побажання керівництва дошкільної установи намагаємося реалізувати.