До прибирання тротуарів від льоду та снігу планують залучити підприємців. Така інформація пролунала на оперативній нараді в міськвиконкомі.
Міський голова Олександр Сін акцентував увагу керівників міських підрозділів на недостатню роботу з прибирання тротуарів і внутрішньоквартальних доріг від снігу та льоду. На відміну від міських магістралей, розчищення й посипання протиожеледними матеріалами яких було проведено вчасно, стан цих територій викликає найбільшу кількість дорікань з боку городян. Однією з причин мер назвав самоусунення суб’єктів господарської діяльності від прибирання тротуарів, які прилягають до територій їхніх офісів і торговельних об’єктів. При цьому інформацію про порушення, зафіксовані Інспекцією з благоустрою міста, надали тільки Орджонікідзевський і Комунарський райони.
Міський голова Олександр Сін доручив главам райадміністрацій активізувати роботу й залучити до прибирання тротуарів суб’єкти підприємницької діяльності.
Паралельно буде вирішуватися питання закупівлі необхідної снігоприбиральної техніки для житлових організацій.
“Двірники фізично не в змозі прибирати закріплені території від снігу й льоду вручну. Першому заступнику міського голови Андрію Іванову й заступнику начальника департаменту житлового господарства й розподілу житлової площі міської ради Галині Охріменко доручено надати пропозиції, які механічні засоби необхідно придбати для житлових організацій, щоб внутрішньодворові дороги й тротуари було прибрано, як і міські магістралі”, – відзначив міський голова Олександр Сін.
До роботи з очищення тротуарів і внутрішньоквартальних доріг від снігу й льоду, крім житлових організацій, буде залучено й КП “ЕЛУАШ”.

За матеріалами сайту www.meria.zp.ua