Як повідомила на оперативній нараді у міськвиконкомі начальник управління з питань охорони здоров’я міської ради Надія Севальнєва, минулого тижня в травмпункти міських лікарень за добу в середньому зверталося близько сотні запоріжців. У порівнянні з попереднім тижнем кількість звернень скоротилася в півтора рази (з 160 до 100 осіб на добу).
Міський голова Олександр Сін підкреслив, що кожен запоріжець, що звернувся до травмпункту, повинен отримати безкоштовну допомогу. Для цього медичні установи мають бути забезпечені рентгенівською плівкою, гіпсом, бинтами.
Начальник управління з питань охорони здоров’я Надія Севальнєва повідомила, що міська лікарня № 5 отримала 59000 гривень на закупівлю необхідних матеріалів. Додаткові кошти також будуть виділені на найближчій сесії міської ради.
Важливою проблемою в умовах різкого похолодання для медичних установ є дотримання необхідного температурного режиму. Зараз температура в лікарнях коливається від 17 до 23 градусів. “У лікарняних палатах підтримують необхідну температуру. За необхідності використовуємо для цього нагрівачі”, – зазначила Надія Севальнєва.