Як повідомив на оперативній нараді начальник управління розвитку підприємництва й дозвільних послуг міської ради Микола Петров, в умовах значного похолодання в запорізьких магазинах не відчувається недоліку в продовольчих товарах. Також не відбулося необґрунтованого росту цін на продукти на ринках, у магазинах і супермаркетах.
З 1 по 3 лютого контроль за недопущенням підвищення цін здійснювали створені відповідно до розпорядження міського голови Олександра Сіна спеціальні оперативні мобільні групи, які працювали у всіх районах міста. Контролювали не тільки ціни, але й обсяги завезення продукції. За три дні було перевірено роботу 372 торговельних об’єктів.
Микола Петров відзначив, що в період холодів більшість запоріжців воліє купувати продукти в магазинах, супермаркетах. У той же час падають обсяги торгівлі на ринках. Представники торговельних мереж “Амстор”, “Ашан”, “Метро” врахували ріст споживчого попиту і заздалегідь у півтора разу збільшили закупівлю необхідних товарів. У результаті вдалося не допустити дефіциту, не відбулося необґрунтованого підвищення цін.
“Нам вдалося вирішити дуже важливе завдання. У минулі роки за несприятливої погоди відразу підвищувалася вартість продуктів. Цього року подібного немає, цьому сприяла позиція великих торговельних мереж, які проводять стабільну цінову політику”, – відзначив міський голова Олександр Сін.