Одна з центральних вулиць Шевченківського району стала комфортнішою для мешканців. Цього року були проведені масштабні роботи з капітального ремонту проїжджої частини на вулиці Чарівній, а на цьому тижні завершились роботи з ремонту тротуару.
Багато років пішохідна зона вздовж вулиці Чарівної була у занедбаному, аварійному стані: було зруйновано бардюрний камінь, у самому тротуарі були великі дірки. Люди похилого віку, дівчата на підборах та маленькі діти не могли пройти, не спіткнувшись, матусям з немовлятами доводилось об’їжджати перешкоди, щоб не зіпсувати дитячого візочка.
У грудні силами спеціалістів КП «ЕЛУАШ» було завершено першу чергу робіт на вулиці Чарівній. На цьому тижні завершились останні роботи на об’єкті: укладено нове асфальтобетонне покриття (1,5 тис. м2).
– Цей тротуар неможливо було відремонтувати частково, тому було прийнято рішення повністю замінити покриття, – зазначає заступник начальника КП «ЕЛУАШ» Тетяна Шинкевич. – Спецтехніка задіяна й у інших районах міста, зокрема на вул. Ситова у Комунарівському районі.
Як зазначила Тетяна Шинкевич, у місті також проводяться роботи з укладки тротуарної плитки: як частково, так і капітально.
У минулому році вперше за останні роки було приділено увагу ремонту пішохідних зон. Так, у 2016 році були виконані роботи на 12 тис. м2 (на суму 2,5 млн гривень). Цього року об’єми робіт зросли у 5 разів – асфальтобетонне покриття замінено на 61 тис. м2. На сьогодні 85 % запланованого об’єму робіт з ремонту тротуару виконано.