На минулому тижні міський голова Володимир Буряк провів черговий особистий прийом громадян. На цей раз мешканці Вознесенівського та Олександрівського району звернулись за допомогою у вирішенні проблем житлово-комунального господарства, а саме – ремонту покрівель.

Історії мешканців схожі. Їх турбує одна проблема – попереду зима, а у будинку – несправний дах. Звертаючись за допомогою протягом років вирішити питання не вдалось – у відповідь жінки отримували численні «відписки».
Так, Валентина Гочаревська, мешканка будинку по вулиці Незалежної України (буд. 54) розповіла, що проблема з дахом тягнеться ще з 2015 року.
– Дах нашого будинку у аварійному стані, – розповідає жінка. – Прогнили балки, стеля тече. При сильних снігопадах він просто не витримає навантаження і впаде.
Як зазначив голова департаменту ЖКХ Сергій Польовий, ще у 2015 році роботи мало виконати КП «Основаніє. Надалі було звернення у кінці жовтня 2016 року вже у КП «Наше місто». Будинок стояв у графіку на поточний ремонт на третій квартал 2017 року, але роботи не були проведені.
– На сьогоднішній день будинок знаходиться, під керівництвом управляючої компанії «Запоріжремсервіс». Було проведено огляд покрівлі й найближчі дні, як тільки дозволить погода, роботи будуть виконані, – зазначив Сергій Польовий.
Міський голова Володимир Буряк доручив голові департаменту тримати це питання на особистому контролі та зазначив, що роботи мають розпочатися вже на цьому тижні.
На наступній адресі вул. Гоголя (буд. 163а) ситуація складніша – дах потребує капітального ремонту.
– У серпні були виконані проектно-кошторисні роботи по цьому об’єкту. – зазначив Сергій Польовий. – Вартість робіт згідно державної експертизі 1 мільйон 420 тисяч гривень. Але торги не відбулися, тому цю адресу включать у список капітальних ремонтів на 2018 рік,
В свою чергу міський голова зазначив, що не дивлячись на цей список, мешканці не можуть зимувати з аварійним дахом, тому роботи мають бути виконані найближчим часом.
Будинок з 1 листопада обслуговує управляюча компанія «Місто для людей». Директор компанії Евгеній Деркач зазначив, що роботи на аварійній ділянці розпочнуться наступного дня – матеріали вже закуплені.
– Таким чином, рішення прийняте. Керуюча компанія виконує вибірковий ремонт даху. У той же час покрівля цього будинку повинна бути включена в список першочергових капітальних ремонтів на 2018 рік, – сказав Володимир Буряк.