Запорізька міська рада затвердила проект реконструкції парку на шляху до каскаду фонтанів «Райдуга». Тут буде облаштовано паркову зону відпочинку замість бур’янів.

Вартість проектних робіт складе близько 250 тисяч гривень.  Балку біля каскаду фонтанів «Райдуга» звільнять від диких заростів кущів і дерев, а також різного побутового сміття. Територію приведуть в порядок, розширять зелену зону парку,  посадять декоративні рослини. До зими балка біля Вознесенівського парку перетвориться на нову ділянку паркової зони відпочинку.  Взимку тут можна буде кататися на санчатах.

Також у Вознесенівському районі заплановано створити алею троянд. Як нам розповіли в райадміністрації, її облаштують від вул. Я. Новицького до «Козак палацу».

Нагадаємо, минулого року в Запоріжжі було розроблено програму будівництва, реконструкції, модернізації об’єктів інфраструктури, соціального, культурного та екологічного призначення на 2015-2019 роки. Згідно з цією програмою, на поліпшення міських парків і скверів запорізька влада виділяє 82,5 мільйона гривень. Це перебудова проспекту Маяковського та  інші об’єкти. Наприклад, на відновлення площі Запорізької (колишня Леніна), виділять шість мільйонів гривень. На ремонт скверу Чорнобильців на площі Маяковського заплановано три мільйони гривень, на реконструкцію парку Гагаріна – 12 мільйонів, а на черговий етап оновлення парку Трудової Слави – 10 мільйонів гривень.

У парку Гагаріна покриють алеї тротуарною плиткою, облаштують новий дитячий майданчик, реконструюють системи освітлення, озеленять територію, встановлять лавочки й урни.  Як свідчить плакат на паркані біля ділянки, яку оновлюють, роботи мають бути завершені в 2017 році. На плані реконструкції також можна побачити, що в парку заплановано встановити фонтан.
Реконструкцію паркової зони площі Маяковського та парку Гагаріна в Космічному мікрорайоні  веде ТОВ «Сфера Плюс». Компанія виграла тендер і 29 червня уклала договір з КП «Управління капітального будівництва».