Прес-служба ПАТ «Запоріжтрансформатор» повідомляє про відвантаження автотрансформатора АТДЦТН-200000/330/110-У1 до замовника з Білорусі – електричним мережам РУП «Гомельенерго».

Тендер на поставку автотрансформатора відбувся в лютому 2016, в якому  замовлення виборювали такі виробники, як ETD (Чехія), ВАТ «Електрозавод» (РФ), ТОВ «Тольятінский трансформатор» (РФ), ТОВ «Силові машини – Тошиба» (РФ), ALSTOM Grid Elektrik Enfustrisi AS (Туреччина).

Контракт на поставку автотрансформатора було укладено у квітні поточного року з терміном поставки 7 місяців. Завдяки злагодженій роботі колективу, ЗТР виготовив автотрансформатор за 5 місяців.

Випробування автотрансформатора пройшло успішно в присутності представників замовника.

У прес-релізі наголошується, що в рамках візиту білоруської делегації на ЗТР обговорювалися питання подальшої співпраці. Були отримані позитивні відгуки про роботу трансформаторів виробництва ЗТР, які відпрацювали у Білорусі понад 25 років.
«Такі відгуки замовника – найбільша нагорода за працю і запорука успіху в наступних конкурсах на поставку трансформаторного обладнання», – йдеться в повідомленні прес-служби.