У Мелітополі заявили про проведення “референдуму”.

Окупанти зрозуміли, що їхні плани на проведення псевдореферендуму на грані краху – навіть під дулами автоматів росію підтримують не більше 10% мелітопольців.

Щоб хоч якось вислужитись перед кремлівським «старшим братом» колаборанти вирішили зняти чергову пропагандистську картинку для росЗМІ.

Завезли до Мелітополя масовку з інших тимчасово окупованих територій Запорізької області – 700 людей, адже навіть стільки не можуть набрати серед місцевого населення – і провели «форум» у міському Палаці культури.

Диригував шабашем гауляйтер Запорізької області євген балицький, який свого часу з тріском провалився на місцевих виборах, набравши менше 10%.

Спочатку він сам вигадав собі посаду, тепер сам «вершить долю» тимчасово окупованих територій, підписуючи незрозумілі «накази» про відчайдушне бажання приєднатись до рф. Які плани з’являться в голові цього психічно хворого місцевого царька – поплічника кремля завтра важко здогадатись.

В будь-якому випадку його «накази» не мають юридичного значення. А всіх пацієнтів палати #6, які стали на бік рашистів, обов’язково вилікують спецслужби України.

За інформацією мера Мелітополя Івана Федорова.