В місті триває реалізація міської програми охорони здоровʼя, яка фінансується з бюджету громади.

У першому півріччі на неї було спрямовано більше, ніж триста двадцять шість з половиною мільйонів гривень. Ці кошти пішли, зокрема, на те, щоб забезпечити людей з окремими захворюваннями та станами лікарськими засобами, спеціальним харчуванням, виробами медичного призначення, а також на проведення ранньої діагностики соціально-небезпечних хвороб та на ряд інших важливих заходів.

Лише на закупівлю медикаментів за перші шість місяців цього року з бюджету міста було виділено майже сто тридцять мільйонів гривень.

Окрім того, у Запоріжжі продовжується реалізація міських програм ендопротезування, зубопротезування та операцій на очах. Ці програми спрямовані на допомогу представникам пільгових категорій населення.

Виплата заробітних плат медикам здійснюється переважно за рахунок коштів, отриманих від Національної служби здоров’я України. Однак в окремих випадках цих коштів виявляється недостатньо. У такому разі на допомогу медикам приходить бюджет міста.

Так у першому півріччі поточного року на виплату заробітних плат медичним працівникам з бюджету громади було направлено більше, ніж вісімдесят шість з половиною мільйонів гривень.