Представник команди Володимира Буряка заступник міського голови Анатолій Пустоваров перевірив, як підрядна організація «Онур» проводить середній ремонт шляху для хортичан на проспекті Ювілейному

Тут планують покласти більше 20 тисяч квадратних метрів асфальту, та замінити близько 200 метрів бордюрного каменю. Понизять і пішохідні переходи з тротуару на шлях, щоб все було врівень і мамам з колясками та людям похилого віку було зручно користуватися «зеброю». Термін виконання даних робіт до 25 липня. На даному об’єкті задіяні робітники та 10 одиниць техніки відомої турецької фірми Onur, яка вже добре зарекомендувала себе в нашому місті та Запорізькій області.

Screenshot_52

– Ми поступово відходимо від ямкового ремонту і виконуємо середній ремонт доріг, де повністю замінюється асфальтне покриття. На проспекті Ювілейному турецька фірма, думаю, впорається з цим завданням за 5 днів. Це значний внесок в розбудову основного шляхового сполучення в Хортицькому районі. Тому ми плануємо в цьому сезоні відремонтувати хортичанам ще 150-180 тис. кв. м асфальтного покриття, куди також увійдуть тротуари та внутрішньо-квартальні сполучення. І звичайно ж, основні транспорті артерії району, куди ми запускаємо муніципальний транспорт. Гадаю, що за рік-півтора ми приведемо тут до ладу всі основні шляхи. Вважаю, що такий обсяг ремонтних робіт буде рекордним для цього району, – підкреслив Анатолій Пустоваров.

Тож, уже в цьому році в Хортицькому районі міста відремонтовані та ремонтуються дороги на таких вулицях як: Василя Сергієнка, Козака Бабури, Новгородська, Світла, Воронезька, 14 Жовтня і ось тепер, проспект Ювілейний.

Звичайно, під час ремонту проспекту Ювілейного хортичани не могли не підійти до Анатолія Пустоварова, та висловити йому слова подяки міській владі за батьківське піклування про них.