Перед від’їздом з Запоріжжя Президент побував у новому терміналі в аеропорту «Запоріжжя»

Сьогодні Володимир Зеленський відвідав з робочим візитом Запоріжжя. Як писав сайт «Запорозька Січ», Президент побував на греблі Дніпрогесу та мостах Преображенського.

Перед тим як полетіти з Запоріжжя, на запрошення міського голови Запоріжжя, Володимир Зеленський відвідав новий термінал в аеропорту, будівництво  якого вже вийшло на фінішну пряму.

Мер повідомив, що новий термінал будується за гроші міста, а також на запозичені кошти в державних банках. Але є труднощі, які міська влада самостійно не вирішить.

Володимир Зеленський відмітив, що термінал сучасний та дуже гарно виглядає.

– Коли в Україні щось будується, то це дуже добре, – підкреслив Президент.

Він також пообіцяв допомогти з подоланням певної бюрократичної тяганини, яка заважає продовженню реалізації програми розвитку аеропорту «Запоріжжя».

Володимир Буряк зазначив, що Володимир Зеленський – перший Президент, який побував в новому терміналі та запросив його на відкриття нового терміналу.


Нагадаємо, цього року термінал буде добудований та введений в експлуатацію.

Зазначимо, пропускна здатність нового терміналу складатиме близько 400 пасажирів на годину: 150 на внутрішніх рейсах та 250 – на зовнішніх. При цьому в перспективі кількість пасажирів можна буде збільшити до 1 млн на рік.

Яким буде новий термінал, можна подивитися тут.