Багато хто з учасників війни на сході України отримує духовно-психологічне розвантаження у Гошеві (Івано-Франківська область), у монастирі сестер Пресвятої Родини. Душу і тіло оздоровляють ті, хто повернувся із пекла та оговтується після пережитого, переболеного, почутого, побаченого. З учасниками оздоровлення працюють медики, психологи, священики, спортивні тренери… Час від часу сюди навідуються гості із розважальною програмою.

Днями з концертом до Гошева завітав гурт «Дивоцвіт». Ілона Шутка, Діана Литвинчук, Анастасія Гураль, Софія Забруцька та танцювальний ансамбль 3-4 класів ЗОШ №4 за підтримки Благодійного фонду громади Долини та Долинської міської ради дарували бійцям пісні, танці, квіти та хороший настрій.

Всіх присутніх для початку благословив, як годиться, священик, дякуючи героям за мужність та витримку, щире серце, бажання жити во благо інших. Учасники АТО (деякі з них були з жінками) із захопленням слухали мелодійні звучання, їх очі наповнювались щастям, а вуста – словами подяки.

Денис Безтужев (Запоріжжя, бригада оперативного призначення НГУ–ВЧ–3017 з Харкова):

– Ми зібралися тут з різних куточків України – з Дніпропетровська, Донецька, Запоріжжя, Івано-Франківська. Всі ми – єдина країна. Ми – ті, хто захищає цю єдність. Приємно, що ви цінуєте нас. Велике вам спасибі!

Олексій Бургомістров (93 ОМБР, Дніпропетровськ):

– За віру, за любов, за підтримку, за надію, за те, що вірите в нас і в перемогу – велике спасибі!

Ольга Федорівна – дружина Сергія Лисюченка (Запоріжжя, ВЧ–3033 Національної гвардії України):

– Мій чоловік був важкопоранений, лежав у лікарні. Ви бачили б його очі, коли його провідували діти! Очі світилися щастям. Сергій казав, що знає тепер, за кого боровся, що є для кого жити. Ваша роль у тилу – величезна. Ваша допомога, підтримка, листи, малюнки… Дякуємо вам!

Концерт завершився, всі розійшлися, занурившись у свої світи – хтось у світ миру, хтось у бурхливий світ війни, заслонити завісу якого й намагаються в Гошеві. Реабілітацію для наступних груп розпочнуть вже після Великодніх свят.

Автор: Наталка Кузьмин