1 червня в Центральному парку культури та відпочинку “Дубовий гай” пройшло міське свято, присвячене Дню захисту дітей. Його відвідали 400 дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей з прийомних сімей міста, а також дітей, які відпочивають зараз у пришкільних таборах.
З Днем захисту дітей гостей свята привітав міський голова Олександр Сін. У рамках святкування були вручені сертифікати на отримання матеріальної допомоги (по 200 гривень) і канцелярські набори 41 дитині-сироті, які цього року підуть у перший клас. Відбувся виступ творчих колективів Центру дитячої та юнацької творчості Жовтневого району, порадував дітей і спектакль лялькового театру.
На учасників свята очікували: конкурс малюнка на асфальті; розважальна програма від Мікі-Мауса; спортивні змагання “Веселі старти”; майстер-класи з боді-арту, декупажу та орігамі. Пройшла виставка пожежно-рятувальної техніки головного територіального управління МНС України в Запорізькій області.
Міський голова Олександр Сін повідомив, що цього року міська влада планує приділити підвищену увагу створенню умов для відпочинку й дозвілля дітей. У Запоріжжі з’явиться 70 нових дитячих майданчиків. Там будуть встановлені не тільки гойдалки, гірки, а й тенісні столи, обладнані місця для гри в футбол, баскетбол. Діти молодшого та середнього віку зможуть не тільки відпочивати, але і займатися спортом.
Свято також пройшло на Дитячій залізниці. Привітати дітлахів приїхав секретар міської ради Роман Таран. Для дітей підготували цікаву конкурсно-розважальну програму, пригощали морозивом. Нагадаємо, що Запорізька дитяча залізниця відзначає своє 40-річчя. В рамках святкування відбувся Всеукраїнський зліт юних залізничників. У гості до запоріжців приїхали представники восьми дитячих залізниць. До ювілею тут почав працювати музей, відкрито оновлену “Поляну казок”, відремонтовано залізничні колії, рухомий склад, реконструйовано зупинку “30 років Перемоги”, встановлено Почесний знак. Міський голова Олександр Сін запевнив, що Запорізька міська рада і надалі буде допомагати Дитячій залізниці. “Наступного року ми продовжимо озеленення території, висадку квітів, розширимо мінімум вдвічі “Поляну казок”, – сказав Олександр Сін. Також Олександр Сін повідомив, що з секретарем міської ради, керівником фракції Партії регіонів міськради Романом Тараном досягнуто домовленість про підтримку депутатським корпусом проведення в наступному році на Дитячій залізниці художнього пленеру.

Фото Олександри БУДИЛКИ