Комісія з питань життєзабезпечення міста провела засідання у складі: Олексій Гавріков, Людмила Гончаренко, Наталія Деркач, Віра Куренкіна, Дуняміл Саатов, Ігор Хмура.
У роботі комісії взяв участь начальник управління комунального господарства та дорожнього будівництва Олександр Василенко, який розповів про проекти перерозподілу коштів. Їх винесено на наступні чергову та позачергову сесії міської ради. Зокрема, для повернення заборгованості КП “Запорізька ритуальна служба” за догляд за кладовищами та зеленими зонами пропонується направити 200 тис. грн.
Депутати Людмила Гончаренко та Віра Куренкіна поцікавилися, чому КП “Експлуатаційне лінійне управління автомобільних шляхів” вже кілька місяців затримує виплату зарплати. Олександр Василенко повідомив, що грошей з бюджету міста вистачає лише на забезпечення роботи підприємства, а гроші державної субвенції досі не поступили. Загалом підприємство має 1,5 млн. грн. боргу із зарплати. Також на прибирання міста після свят довелося витратити 600 тис. грн., і вони ще підприємству не відшкодовані, тому що в бюджеті не було закладено окремої статті на такі витрати.
Депутати запропонували управлінню культури складати на початку року план святкових заходів, який дозволив би передбачити витрати на прибирання місць масових заходів після них. Виявилося, що багато заходів “виникають” в останній момент.
Також депутати розглянули проекти перерозподілу коштів, які представили управління культури і мистецтв, управління з питань попередження надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення, управління з питань охорони здоров’я та інші підрозділи міської влади.