30 травня у засіданні депутатської комісії з гуманітарних питань Запорізької міської ради взяли участь депутати: Раїса Чухрай В’ячеслав Анісімов, Ірина Костенко, Людмила Кругла, Володимир Кузьменко, Михайло Левченко, Елліна Позднякова-Кирбят’єва, Володимир Полухін.
На засіданні депутати розглянули проект рішення щодо змін, пов’язаних із запланованим коригуванням бюджету Запоріжжя, яке має бути затверджено на сесії. У результаті внесення змін до Державного бюджету Запорізька область отримає додатково 50 мільйонів гривен бюджетних коштів. Частина цієї суми буде виділена Запоріжжю. Це передусім 18,8 мільйона гривен на виплату зарплат бюджетникам.
Також буде збільшено кількість соціальних працівників, які повинні будуть соціально супроводжувати сім’ї, що опинилися в складних соціальних умовах. У депутатів комісії зауважень до цього проекту рішення не було.
Також депутати зазначили, що здійснено розподіл частини депутатського фонду в сумі 199,8 тис. грн., із яких на заклади освіти направлять 31,6 тис. грн., охорони здоров’я – 53,0 тис. грн., на житлове господарство – 55,0 тис. грн., на благоустрій міста – 6,2 тис. грн., на матеріальну допомогу мешканцям міста – 54,0 тис. грн.
Крім того, депутати позитивно розглянули проекти рішення міської ради “Про об’єднання кімнат № №23, 34, 35, 36, 37, 39, 41 у будинку № 69 на вул. Історичній в комунальну квартиру” та “Про об’єднання кімнат № №3, 5, 6, 7, 8, 9 у будинку № 67 на вул. Історичній в комунальну квартиру” з метою реалізації права на приватизацію. Депутат Ірина Костенко зазначила, що надалі департаменту житлового господарства та розподілу житлової площі міської ради необхідно підготувати чітке роз’яснення правил об’єднання кімнат у гуртожитках, процедури приватизації, зокрема, визначили – хто має на це право, а хто ні.