Комісія з питань охорони здоров’я та соціального захисту населення збиралася в такому складі: Валентина Лихачова (голова комісії), Ірина Денщикова, Андрій Кліцунов, Костянтин Сілін, Віктор Короленко, Зінаїда Гальчинська. Було розглянуто декілька питання, які буде винесено на сесію – чергову та позачергову.
Зокрема, депутати погодилися із запропонованими управлінням соціального захисту населення міської ради змінами до місцевих програм у галузі соціального захисту на 2012–2014 роки. Також вони не заперечували проти внесення змін до програм по галузі “Культура” на 2012–2014 роки, про які доповіла начальник управління культури і мистецтв міської ради Ірина Черниш.
Із змін, що запропоновано внести на сесії до програми економічного і соціального розвитку міста Запоріжжя на 2012 рік, депутатів перш за все цікавили об’єкти медицини. З’ясувалося, що на проектні роботи з реконструкції будівель та інженерних мереж комунальної установи “Міська клінічна лікарня екстреної та швидкої медичної допомоги” на вул. Перемоги, 80 буде направлено 278 тисяч гривень. (Які, до речі, планується зняти із запланованих на проектні роботи з будівництва поліклініки в житловому масиві “Південний”). Цих грошей має вистачити на виконання комплексного обстеження технічного стану аварійних будівель та інженерних мереж лікарні швидкої допомоги.
Стосовно ж проекту рішення “Про затвердження переліку об’єктів комунальної власності м. Запоріжжя, що підлягають приватизації” комісія вирішили погодитися із висновками профільної депутатської комісії.