На фасаді бібліотеки №5 малюють яскравий мурал

У Запоріжжі продовжують прикрашати стіни будівель яскравими малюнками. Незабаром новий арт-об’єкт з’явиться в Заводському районі. Там на будівлі бібліотеки № 5 малюють мурал “Заплутана історія”. Про це повідомили повідомили на сторінці туристичного інформаційного центру Запоріжжя у “Фейсбуці”.

Над стінописом працюють графічні художники, street-art митці, дизайнери В’ячеслав Луніка і Анастасія Меркулова. Цей мурал – частина проєкту «Сучасне мистецтво для покоління Z», який реалізує департаменту культури і туризму міськради спільно з ГО “Cultprojector” за ініціативи мер Запоріжжя Володимира Буряка. Нагадаємо, в рамках проєкту тематичні графіті прикрашають школу мистецтв № 8,  дитячу музичну школу № 5, а також будинок № 106 на проспекті Соборному. Ще раніше зворушливі малюнки з’явились на фасадах  мистецьких закладів №1, 2, 3.

За словами художників мурал “Заплутана історія” – про доповнення “холодного” міського середовища теплом та яскравістю. Це маленький світ в якому герої намагаються розплутати клубок із форми і кольору, і розкласти по своїм місцям.

Нагадаємо, міські бібліотеки перетворюють на повноцінні культурно-мистецькі центри. Це відбувається в рамках програми розвитку бібліотек. Трансформації зазнають не лише приміщення, а й сама бібліотечна система. Зміни жодним чином не позначились на працівниках, навпаки в рамках програми працівникам бібліотек підвищили заробітну плату, не скоротивши при цьому жодного з них.

Читайте також: У запорізькому сквері встановлюють легендарну скульптуру – фото