60 робітників комбінату «Запоріжсталь», які полюбляють займатися спортом, виїхали на міжміський турнір компанії «Метінвест», що відбудеться у Кривому Розі

Днем раніше, представник команди Володимира Буряка депутат облради Віктор Бусько приїхав на металургійний комбінат, щоб підзадорити хлопців на перемогу, та вручив їм 60 комплектів спортивної форми, кросівки, м’ячі та інший інвентарь.

– Ми відправляємо нашу трудову молодь в місто Кривий Ріг на традиційну спартакіаду металургійних підприємств. Віримо в перемогу наших хлопців, адже минулого року вони були першими. Сподіваємось, що і в цьому році не підведуть. Хоча там дещо змінились правила змагань і тепер ми розраховуємо, що медалі вони будуть отримувати за кожен вид спорту, та повернуться в Запоріжжя з новими перемогами, – підкреслив Віктор Бусько.

Screenshot_3

Зазначимо, що на змагання прибудуть представники близько півтора десятка підприємств компанії «Метінвест», де кількість працівників перевищує 5 тисяч осіб. Вони 5 днів будуть між собою боротися в таких видах спорту як: міні-футбол, волейбол, баскетбол, армреслінг, гірьовий спорт, плавання, велоспорт, естафета 4х400 м та на інших спринтерських дистанціях.