На засіданні постійної комісії Запорізької міськради з питань освіти, науки, культури, спорту, молоді та туризму під головуванням депутата В’ячеслава Зайцева розглянуто питання, які виносяться на розгляд чергової сесії Запорізької міськради. У роботі комісії взяли участь депутати Олена Галкіна, Роман Гараненко, Оксана Губіна, Ірина Костенко, Людмила Кругла, Геннадій Наумов та Володимир Полухін. А почали роботу депутати з розгляду профільних питань, заслухавши начальника управління соціального захисту населення міста Ольгу Полковникову.

– Ми терміново вишукуємо кошти для наших пенсіонерів, – мовила Ольга Полковникова, – тому сума, на яку збільшилася міська комплексна програма соціального захисту, склала 50,786 млн грн., з яких 38,326 млн грн. – на їх безплатний проїзд у громадському транспорті, 2,745 млн грн. – послуги, зокрема, зв’язку для інвалідів війни. Ще 2,598 млн грн., виділені на управління праці й соціального захисту населення, підуть на оновлення техніки, приведення до ладу туалетів, заміну вікон тощо. А 1,72 млн грн. виділено на територіальний центр соціального обслуговування, реабілітацію дітей з обмеженими можливостями. У Шевченківському відділенні реабілітації на 248,598 тис. грн. доберуть персоналу та закуплять білизну.

Ольга Полковникова розловіла також, як доведуть до ладу навколишню територію геріатричного стаціонару, введеного в експлуатацію три роки тому, щоб старенькі одинаки могли комфортно відпочивати. Ще 3,37 млн грн. виділено на завершення будівництваоб’єкта для дітей-сиріт та позбавлених батьківського піклування, який готовий на 57,7 відсотка. Його планують здати в експлуатацію до кінця року. І остання з головних сум, виділених на міську комплексну програму – це 2,147 млн грн. на водний транспорт для відкриття дачної навігації.

Коротко повідомила депутатам Ольга Полковникова і про внесення змін у програму зайнятості, на яку з місцевого бюджету виділено 256 тис. грн. на організацію громадських робіт.

«У нас є заявка на дев’ять осіб для роботи в дитячому ботанічному саду, – мовила вона, – ще 18 безробітних працюватимуть в КП «Титан».

Уважно вислухавши виступаючу, депутати подякували за чіткість і ясність викладеного та одностайно проголосували за винесення цих питань на розгляд чергової сесії міськради.