Відсьогодні Юлія Погребняк більше не є директоркою департаменту освіти і науки Запорізької міської ради

Міський голова Запоріжжя Володимир Буряк звільнив Юлію Погребняк з займаної посади по переведенню. Саме такою є офіційна версія. Проте за нашими даними, таким чином чиновниця забезпечила собі посаду, щоб уникнути звільнення за статтею за неналежне виконання своїх обов’язків.

Нагадаємо, під час роботи в департаменті освіти і науки міської ради чиновниця неодноразово потрапляла до скандальних ситуацій та отримала дві догани від мера за неналежне виконання службових обов’язків. Так, Юлія Погребняк обурила депутатів своєю ініціативою щодо закриття шкіл. До того її звинувачували у неспроможності розібратися з так званими «благодійними внесками» в навчальних закладах.

Черговий скандал стався через булінг у запорізькій школі, перевіркою якої зайнялася прокуратура. Перед звільненням Юлія Погребняк залишила за собою шлейф невирішених проблем, в тому числі з харчуванням малечі в дитсадках. Як виявила депутатська перевірка, діти близько місяця не отримували раціон, який мали. Проте департамент жодним чином не відреагував на це.

Місцеві ЗМІ вже давно охрестили одіозну Юлію Погребняк відомою корупціонеркою. Тож де б вона тепер не працювала, всі скандали залишать свій відбиток на її подальшій діяльності.