Команда міського голови Володимира Буряка подарувала містянам безкоштовний концерт зірок 80-х – C.C.Catch і La Bouche

Головне дійство року пройшло на стадіоні “Славутич-Арена”. Перед виступом зірок ми задали запоріжцям питання: «Як ви вважаєте, чому саме команда нашого міського голови повинна пройти до парламенту»?

Олена:

Screenshot_56

– Чесно кажучи, часу стежити за політикою немає, працюю у Пенсійному фонді Заводського району, багато роботи… Але вважаю, що команді Буряка треба дати шанс, тому що в місті бачу зміни на краще. Ось, хоча б подивіться, які раніше були дороги і тротуари на Кічкасі і які стали зараз. Плюс освітлення зробили. Буряк – нормальний мер нашого міста.

Сергій Альошин:

– У парламент повинні потрапляти тільки гідні люди. Я думаю, що в команда Буряка саме такі. Вони намагаються навести хоч якийсь порядок в місті, але тих повноважень, що у них є зараз, недостатньо. Потрібна ініціатива і підтримка на законодавчому рівні. Тому їх місце – у Верховній Раді.

Віталій:

Screenshot_58

– Хотілося б, щоб у нас в країні до Запоріжжя ставилися ні як до провінційного міста, а так само, як наприклад, до Дніпра чи Харкова. Наше місто цього гідно! Я думаю, що якщо команда Буряка потрапить в парламент, то вони зможуть просунути Запоріжжя в рейтингу значущих міст. Хотілося б, щоб вони йшли вперед і рухали наше місто.

Микола Миколайович Ружанський:

Screenshot_59

– Вважаю, що окрім команди Буряка нікому буде приймати в Верховній Раді законопроекти, які були б на користь місту. Тільки вони зможуть захистити інтереси запорожців в парламенті. Ці люди знають проблеми міста, вони відповідальні і порядні.

Ольга:

Screenshot_60

– Видно, що у цих чотирьох кандидатів є бажання працювати. Для міста вони роблять чимало: транспорт, парки, дороги, обладнання в лікарнях. Але в основному тільки центральні райони облаштовують, а у нас на Запоріжжі-Лівому – нічого. Ми теж хочемо ремонт внутрішньо квартальних доріг, зупинок транспорту, нове освітлення, комфортні зони відпочинку, нажаль, покищо наш мікрорайон відстає від інших.

Олексій:

Screenshot_68

– Буряк – найкращій мер нашого міста. В Запоріжжі стало цікавіше жити. Для молоді величезна кількість заходів проводиться в останній час.

В місті стало більше парків і міст відпочинку. В кожному районі тепер є, де погуляти.

Людмила:

Screenshot_67– Депутат Верховної Ради повинен обов’язково бути чесною людиною, професіоналом, має турбуватися про жителів свого міста, бути справжнім слугою народу. Будемо сподіватися, що ці кандидати саме такі.

У місті є проблема транспортного сполучення у віддалених районах міста, наприклад, у нас в Шевченківському. Ми раді новому муніципальному транспорту, але хотілося б, щоб він працював гідно. Сподіваюся, що проблема буде вирішена.

Валерій:

Screenshot_62

– Я – водій муніципального автобуса. Вважаю, що в першу чергу дороги треба в місті робити. Немає поки що доріг у нас в місті… Але я вірю, що ці люди, якщо змогли купити автобуси, зробити міський громадський транспорт, зможуть і дороги відремонтувати і взагалі порядок скрізь навести.

Спитали ми людей і враження від концерту.

 Віра:

Screenshot_63

– Атмосфера ретро це  – клас! Буряку дякуємо за такий чудовий подарунок. Він дуже гарний мер. Видно, скільки всього зробив за ці роки для міста. Навіть не хочеться його відпускати до Верховної Ради.

Андрій:

Screenshot_64

– Концерт – супер! 12 по 12-бальній системі! Я чекав на C.C.Catch, ця музика – моя молодість. Приємно до сліз від такого подарунку.

Надія:

Screenshot_65

– Мер у нас – просто клас!  А Пустоваров – розумник і красень. Гарна команда. Дякуємо за те, що подарували можливість побувати на концерті C.C.Catch. Не могли і мріяти про таке!

Ігор:

Screenshot_66

– Концерт дуже сподобався. Мені завжди приємно ходити на заходи, що організовуються в масштабах міста. Приємно, що міська влада ставиться до людей з повагою, робить для людей такі подарунки, що приносять нам радість, гарний настрій та задоволення.

Людмила:

Screenshot_61

– Подарунок від мера удався на славу. Із родиною отримали масу позитивних емоцій та  натхнення.

Сергій:

Screenshot_57– Йшов сюди із думкою: головне, щоб дитині було цікаво та весело. Їй сподобалося, у мене теж настрій гарний.