Вибір одягу для роботи – це щоденне болюче питання для багатьох

Ми підібрали перелік недоречних речей, які ви вже зараз можете викреслити зі свого «робочого» списку.

Спортивний костюм

Якщо, звичайно, ви не працюєте фізруком чи професійним спортсменом. Для офісного дрес-коду спортивний стиль – табу. Залиште легінси, спортивні штани та олімпійки для фізичних занять і візитів до тренажерної зали.

Речі з відкритою спиною чи животом

Знайдіть інший привід продемонструвати свій гарний прес чи унікальне татуювання. Це може бути пляжна вечірка, ювілей чоловіка чи прогулянка з друзями, але точно не похід на роботу.

Піжами

Не дивлячись на те, що сучасна мода активно просуває в маси ділові костюми в так званому піжамному стилі чи вечірні сукні у вигляді нічних сорочок – заявитись у офіс в такому вбранні – не досить гарна ідея.

Шльопанці

Навіть якщо вам ну дуже хочеться похизуватися новим педикюром  – нізащо не вдягайте в офіс таке взуття. Навіть якщо спека. Навіть якщо гарні шльопанці. Навіть, якщо ви поєднали їх із своїми новими стильними шкарпетками.

Прозорий одяг

Оберіть інший спосіб привернути до себе увагу – нехай це буде ефективно виконане завдання чи постійний порядок на робочому місці.

Забагато страз

Сяяти мають ваші очі та посмішка – це найкраща прикраса вашого повсякденного вигляду. Розшиті паєтками блузи чи срібно-золоті штани прибережіть для корпоративу в стилі 90-х.

Футболки з сувенірних магазинів

Футболки з написами «Я люблю Нью-Йорк» або «Кирилівка 2019» – це лише ваша згадка про чудову подорож, як от магніт на холодильник чи брелок на ключах. З’являтись у цьому на роботу не дуже доречно – ну, хіба що в перший день після відпустки.

Читайте також: На Запоріжжі поменшало безробітних