Сезонні овочі і фрукти допоможуть зміцнити організм і підготуватися до осінніх холодів

Останній літній місяць багатий на поживні продукти, в яких чимало корисних вітамінів. Розповідаємо, на які саме овочі, фрукти та інші продукти варто звернути увагу саме в серпні.

Мед

Мед відомий своїми антисептичними властивостями. Окрім цього він є одним із найнеобхідніших продуктів для молодості і краси, оскільки пришвидшує регенерацію тканин. Завдяки присутнім у складі меду амінокислотам і та вітамінам, його вживання допомагає організму краще вбирати кальцій, боротися зі стресами та зміцнити судини й покращити роботу серця.

Кавун

Важко уявити літо без цієї солодкої червоної ягоди. Кавун, який на 80% складається з води, гарно втамовує спрагу. Кавун також багатий на антиоксиданти, які здатні продовжувати життя, захищати від вікових змін та раку, та боротися з надлишковою вагою. А маски для обличчя, приготовані з цієї смачнючої ягоди, допоможуть омолодити шкіру.

Баклажан

Один із найголовніших овочів серпня, баклажан позитивно впливає на роботу серця і покращує водно-сольовий обмін, що особливо важливо у спекотні літні дні. Окрім цього, ці синенькі овочі є джерелом цінних вітамінів С, В, В2, РР, каротин, і не менш корисних мінералів – заліза, фосфора, магнію, кальцію, натрію. Овоч має антибактеріальний ефект і здатний знизити рівень холестерину та нормалізувати травлення.

Квасоля

Квасоля є чудовим замінником м’яса і риби, оскільки містить приблизно таку ж саму кількість білка, який легко засвоюється організмом. Ця бобова рослина також багата на мікроелементи – залізо, йод, мідь, цинк і фтор, та макроелементи – кальцій, калій, фосфор магній і калій. Залізо що у великій кількості міститься у ядрах квасолі, допомагає організму впоратися з інфекціями в сезон застуд. А ще ця рослина здавна вважається хорошим природнім сечогінним засобом.

Ожина

Незамінна на столі у серпні й ожина. Ця ягода, як і журавлина, багата антиоксидантами, що захищають організм від раку. Вона допомагає зміцнити нервову систему, протистояти стресам. Вживання ожини підсилює імунітет та попереджає розвиток новоутворень.

Читайте також: На ринку Запорізької області овочами торгувала нелегалка