У Вознесенівському районі завершили роботи по встановленню нових контейнерів для сміття

У Запоріжжі триває заміна пластикових сміттєвих баків на оцинковані. Такі євроконтейнери служитимуть набагато довше старих, їх не зможуть підпалити вандали, а також вони призначені для заднього типу завантаження, що впливає на покращення якості надання послуг по вивезенню сміття. Оцинковані контейнери купують у запорізького виробника. Ціна одного складає більше 8 тис. грн.

Наразі в місті замінили понад тисячу контейнерів. За дорученням міського голови Володимира Буряка встановили близько 40 нових баків по вулиці Наукове містечко, що на о. Хортиця, та на території Восьмого селища. Разом з тим, місцеві мешканці та керівництво району вирішили ще низку комунальних проблем, з якими запоріжці звернулися на особистому прийомі до мера. Вони провели частковий ремонт інженерних мереж, відсипали крихтою проблемні ділянки доріг та визначилися з територіями, де необхідно покосити траву.

Установка нових євроконтейнерів продовжуватиметься і в інших районах Запоріжжя.  На черзі – Дніпровський, Хортицький та Комунарський райони.

Керівництво підприємства «Вельтум-Запоріжжя» зазначає, що баки в місті могли би замінюватися ще швидше, якби не систематичні підпали пластикових контейнерів та борги запоріжців за вивезення сміття. Оновлення контейнерного парку відбувається повністю за рахунок підприємства, а борги запоріжці складають  більше 43 млн грн, повідомляє сайт мерії Запоріжжя.

Нагадємо, в Запоріжжі замінюють трубопровід тепломережі за сучасними технологіями.

Читайте також: Зарплати запоріжців більші за середню по країні.