З 1 листопада в Заводському районі свою роботу відновить відремонтований дошкільний заклад

Готовність дитсадка до прийому дітей перевірив міський голова Запоріжжя Володимир Буряк під час виїзної наради. Будівля дошкільного закладу № 169, що розташована по вулиці Республіканській, була зведена ще у 60-х роках, але після ремонту стала практично новою.

Садок розрахований на 5 груп, які зможуть відвідувати 95 дітлахів. Тут передбачені харчовий та медичний блоки, є пральня, кабінети психолога та методиста. Під час капітального ремонту виконано заміну каналізації, відновлено фасад та покрівлю, на вулиці облаштовано 5 павільйонів та проведено благоустрій території. Свої двері для малечі заклад відкриє вже 1 листопада, коли завершать генеральне прибирання та завезуть усі необхідні меблі. На сайті мерії зазначається, що дитсадок також повністю готовий до опалювального сезону.

– У планах  – відкриття ще одного дитячого садка в Осипенківському районі. Як результат – практично повністю вирішене питання з чергами до садочків. Але розвиватися в цьому напрямку все одно продовжимо. Є гарні приклади, як от садок по Республіканській – він на сьогодні один із кращих у районі, – зазначив міський голова Запоріжжя Володимир Буряк.

Нагадаємо, за ініціативою мера за рахунок коштів бюджету міста було збільшено зарплатню усім працівникам дошкільних закладів.

Читайте також: У запорізькій лікарні покращують післяопераційні умови