На ділянці дороги від кільця «Дубового гаю» до вулиці Фортечної на Набережній магістралі виконано середній ремонт.

Міський голова Володимир Буряк на минулому тижні провів на об’єкті виїзну нараду, проконтролював роботи та доручив КП «ЕЛУАД» завершити ремонт, щоб рух транспорту на перехресті Набережної магістралі і вулиці Сортечній був відкритий вже в суботу, 9 липня.

– Роботи виконані в срок. Укладка асфальту завершена в п’ятницю. Згідно технології, асфальт мав охолонути. У суботу рух транспорту було відновлено. На даній ділянці виконано середній ремонт 9 907,3 м2 дороги. Було укладено понад 1 тис. 400 т асфальтобетону, – розповів заступник начальника КП «ЕЛУАД» Дмитро Пархоменко.

Як розповів директор КРСП «Зеленбуд» Олексій Анохін, тут же виконані роботи з благоустрою зеленої зони (розділовий ділянку дороги). «Зеленбудівці» прибрали сміття, покосили траву, підстригли кущі ялівцю, обрізали дерева. На ділянці по вулиці Фортечна – Набережна магістраль були видалені старі аварійні дерева для подальших робіт КП «Запоріжміськсвітло» по реконструкції мереж зовнішнього освітлення.

Середній ремонт дороги по Набережній магістралі триває. Сьогодні «елуадівці» приступили до виконання другої черги, на протилежній смузі дороги – на ділянці від вулиці Запорізькій до кільця в районі «Дубового гаю». Ведуться підготовчі роботи. Тут планується відремонтувати близько 10,5 тис. м2 дорожнього покриття.