В обласному центрі тривають ремонти магістралей, доріг приватного сектора, внутрішньо квартальних територій, тротуарів. Виконання середніх ремонтів доріг міською владою визначено як пріоритетний напрямок роботи. У 2017 році обсяги робіт збільшені. Всього заплановано охопити середнім ремонтом 310 тис. кв. м міських магістралей, а це 67 об’єктів. На сьогодні близько 90% від запланованих робіт вже виконано.
IMG_1842– На сьогодні виконано середній ремонт доріг загальною площею близько 280 тис. кв. м. Заплановані роботи завершені в Шевченківському, Олександрівському, Комунарському, Дніпровському районах. Техніка продовжує працювати на об’єктах Заводського, Хортицького та Вознесенівського районів, – розповіла заступник начальника КП «ЕЛУАШ» Тетяна Шинкевич.
На завершальний етап виходять роботи з середнього ремонту дороги на вулиці Скворцова. «Елуадівці» укладають нове асфальтобетонне покриття. Всього тут буде відремонтована проїжджа частина загальною площею близько 29 тис. кв. м. У роботах задіяно більше 10 одиниць спецтехніки – асфальтоукладальники, котки, самоскиди. Планується об’єкт здати вже сьогодні. Також в Заводському районі вже виконані середні ремонти на вулицях Діагональній, Фільтровій, Аматорській, завтра будуть завершені роботи на вулиці Демократичній. Наступна у графіку ремонтів вулиця Електрична.