Відбулося засідання постійної депутатської комісії з питань депутатської діяльності, регламенту, законності і правопорядку.
Вів засідання голова комісії Володимир Гунько.
У роботі комісії взяли участь депутати Костянтин Вайтаник, Валерій Іванов, Людмила Маринюк, Денис П’ятигорець, Едуард Шершньов.
Перед членами комісії з інформаціями стосовно проектів рішень, що пропонуються для внесення у порядок денний двадцять першої сесії міської ради, виступили представники департаменту комунальної власності та приватизації, відділу організаційної та кадрової роботи, управління розвитку підприємництва, торгівлі та послуг, департаменту житлового господарства та розподілу житлової площі, управління з питань земельних відносин, департаменту освіти і науки, молоді та спорту, управління праці та соціального захисту населення тощо.
Зокрема, йшлося про затвердження Меморандуму про співпрацю у напрямку створення Єдиного дозвільного центру; утворення статутного капіталу комунальних підприємств “Виробниче ремонтно-експлуатаційне житлове об’єднання № 1–4, 6, 9–11, 13”, “РЕПОГ”; затвердження Порядку укладання договорів сервітутів та зразка сервітуту м. Запоріжжя; затвердження Програми енергозбереження в житловому фонді комунальної власності м. Запоріжжя на 2012–2015 роки; надання допомоги на лікування О. Г. Чайці.
Ці та інші проекти депутати вирішили винести на сесію міськради.
На розгляд комісії директор департаменту житлового господарства і розподілу житлової площі Павло Соловйов запропонував проект документу під назвою “Обґрунтування проведення реорганізації житлово-комунального господарства міста Запоріжжя шляхом створення єдиного виконавця послуги з утримання будинків, споруд і прибудинкових територій”, в основі якого оптимізація системи управління і виробничих процесів, надання житлово-комунальних послуг; організація діяльного контролю з боку споживачів за якістю надаваних послуг, забезпечення публічності й прозорості діяльності виконавців, надання споживачам можливості оцінки результату і якості наданих послуг за рахунок сприяння у створенні органів самоорганізації населення (будинкових комітетів, ОСББ, старших у будинку); розширення переліку надаваних населенню додаткових послуг (транспортні й побутові послуги, навантажувально-розвантажувальні роботи, переобладнання приміщень, сприяння в оформленні дозвільних документів й таке інше).
Уважно ознайомившись із документом, члени комісії запропонували згаданому департаменту організувати зустріч з депутатським корпусом міськради для обговорення “Обґрунтування”. Тут справді потрібна і належна обґрунтованість, і детальна аргументованість.
Також на комісії розглянуто низку протестів прокурора, в основі конфліктів яких, здебільшого, майнові суперечки. Ухвалено відповідні проекти рішень.