Комісія з питань життєзабезпечення міста провела засідання в складі: Геннадій Рекалов (голова комісії), Олександр Бірюк, Олександр Богатий, Олексій Гавріков, Людмила Гончаренко, Віра Куренкіна, Михайло Молчанов, Юрій Пелих, Ігор Хмура.
Депутати розглянули та підтримали більшість проектів, винесених на наступну сесію. В тому числі були підтримані проекти виділення коштів для ремонту шляхів та на догляд за зеленими насадженнями. Зазначено, що для аварійно-ремонтних бригад шляховиків будуть закуплені сім авто типу “газель”, шість сміттєвозів для підприємства ЕЛУАШ.
Депутати підтримали фінансування проекту реконструкції громадського туалету на пл. Фестивальній.
Депутат Олександр Бірюк, голова районної адміністрації Запорізької міської ради по Заводському району, звернув увагу колег на необхідність ремонту містка до селища Підпорожнє, на необхідність обладнання підприємства ЕЛУАШ сучасними технічними засобами. Також він окреслив коло проблем, які необхідно вирішити під час відселення мешканців району з аварійних будинків – зокрема, проблему догляду за будівлями, коли в них не буде пожильців.
Голова комісії Геннадій Рекалов запропонував оприлюднити в Інтернеті графік ремонту шляхів на вулицях міста, щоб кожен запоріжець міг побачити, коли ремонт буде на його вулиці.
Депутат Олександр Богатий зазначив, що запланований ремонт трамвайного полотна біля автовокзалу недоречно робити без ремонту шляху, для цього треба винайти кошти.
Депутат Юрій Пелих звернув увагу на проблему відстою транспорту біля вокзалу “Запоріжжя-1”: там є платна стоянка, яка не заповнена, але всі під’їзні шляхи до вокзалу забиті таксі, тут же мають відстоюватися й маршрутки. Одночасно пацієнти медчастини “Радіоприладу” (там лікуються мешканці всього міста, зокрема, отримують гемодіаліз) вимушені йти туди пішки через відсутність транспорту. Депутат вважає доцільним подовжити маршрути до медчастини, там є й місця для відстою машин.
Депутати також звернули увагу, що великі сміттєвози, які з’явилися в підприємства “Ремондіс”, не завжди підходять для наших вузьких шляхів у дворах біля будинків – машини ламають бордюри, доріжки, заїжджають на зелені зони.