Геннадій Рекалов

У середу, 8 лютого, в засіданні депутатської комісії з питань життєзабезпечення міста взяли участь депутати Геннадій Рекалов (голова комісії), Олександр Бірюк, Олександр Богатий, Олексій Гавріков, Людмила Гончаренко, Наталія Деркач, Віра Куренкіна, Михайло Молчанов, Юрій Пелих та Ігор Хмура.
Начальник управління з питань транспортного забезпечення та зв’язку міської ради Юрій Дроздов порушив питання про необхідність збільшення кількості автобусів великої місткості. На його думку, сьогодні час створити такі умови, щоб кошти на цє виділялися не з бюджету, а комерційними структурами.
“Нещодавно ми подовжили 43 маршрут. Шість маршрутів у цьому напрямку ми об’єднали в один. Це в свою чергу буде стимулювати перевізника на укрупнення видів транспорту, якими здійснюються перевезення”, – зазначив Юрій Дроздов.
Нагадаємо, що на найближчій сесії також було прийнято рішення щодо укрупнення 35-го маршруту. За словами начальника управління, робота в цьому напрямку буде тривати. Зараз розглядається питання стосовно 52-го маршруту.
У цілому, на думку Юрія Дроздова, на ринку перевезень сьогодні склалася стабільна ситуація. Зокрема, в Запоріжжі вдалося вирішити проблему нелегального транспорту.
Заступник начальника департаменту житлового господарства та розподілу житлової площі Галина Охріменко на засіданні комісії розповіла про можливість участі мешканців у проведенні капітального ремонту будинку. Як приклад вона навела місто Вінницю, де така система вже існує. Запорізькі житловики не виключають, що впровадження подібної системи могло б допомогти Запоріжжю значно поліпшити стан житлового фонду обласного центру.
Також Галина Охріменко зазначила, що в 2012 році, завдяки підтримці запорізьких депутатів, за програмою розвитку на капітальний ремонт житлового фонду Запоріжжя виділено близько 30 млн. грн.
Також на комісії розглянули питання ремонту запорізьких понтонів. За словами начальника управління з питань транспорту і зв’язку міської ради Юрія Дроздова, сьогодні необхідно близько 900 тис. грн на проведення капітального ремонту трьох понтонів і поточного ремонту двох понтонів. Виконавець робіт гарантує термін експлуатації конструкцій – 5 років, а за умови фарбування днища понтонів – 10 років.
Депутати підтримали рішення про виділення коштів на ремонт понтонів. При цьому голова комісії з питань життєзабезпечення міста Геннадій Рекалов запропонував протягом літа проаналізувати ситуацію щодо ефективності використання існуючих понтонів і можливості будівництва стаціонарних причалів.
За матеріалами сайту www.meria.zp.ua