Сергій Гладченко

У середу відбулося засідання постійної депутатської комісії з питань комунальної власності, ресурсів, приватизації та земельних відносин.
Вів засідання голова комісії Роман Таран. У роботі взяли участь депутати Сергій Гладченко, Андрій Бережний, Андрій Іванов, Володимир Кузенко, Віталій Овчаренко, Василь Полюсов, Вадим Рильський, Людмила Шаталова.
На початку засідання члени комісії заслухали звіти кількох представників управлінь і департаментів міськради, взявши їх до відома, надавши відповідні протокольні доручення у руслі підготовки до чергової сесії міської ради.
Депутати ознайомилися з інформацією заступника директора департаменту комунальної власності та приватизації міськради Максима Хитрика, який, зокрема, повідомив, що з початку нинішнього року від приватизаційних операцій до бюджету міста перераховано 519125 грн.
Заступник голови комісії Сергій Гладченко проінформував присутніх про презентацію в міськвиконкомі змін до Генерального плану Запоріжжя, які представили спеціалісти науково-дослідного інституту проектування міст “Діпромісто”.
Сергій Гладченко:
– Потреба змін Генплану викликана законодавчими змінами, економічними причинами. Міський голова Олександр Сін доручив мені як заступнику міського голови розробити механізм, що дозволить представникам бізнесу ознайомитися із запланованими змінами і внести свої пропозиції з цього важливого питання. Зміни Генерального плану Запоріжжя повинні отримати експертну оцінку, після чого відбудеться їх громадське обговорення. Громадські слухання стосовно цього заплановано в кожному районі міста.
На засіданні розглянуто проекти рішень про затвердження містобудівного обґрунтування реконструкції будівель гаражів на вул. Димитрова під станцію технічного обслуговування автомобілів ТОВ “Люкс Техно”, об’єкта незавершеного будівництва, що знаходиться в користуванні згідно з договором позички, під торговельний комплекс на вул. Зестафонській, 13, ПП “Сіті Фінанс” та розташування боксових гаражів кооперативу “Стефанів” на вул. Стефанова, 46.
Депутати прискіпливо обговорили проекти документів: про надання в постійне користування ДП “Придніпровська залізниця” земельної ділянки на вул. Барикадній, 28-а для розташування трансформаторної підстанції № 1; про передачу в оренду ПАТ “Мотор-Банк” земельної ділянки на пр. Моторобудівників, 42 для розташування відділення банку та офісних приміщень; про поновлення договору оренди землі ПП О. Трофименку (Дніпропетровське шосе – зупинка громадського транспорту “Заводоуправління ЗТЗ”) для розташування зупинкового комплексу; про передачу гр. В. Стороженку у власність земельної ділянки на вул. Мусоргського, 41; про надання дозволу Релігійній громаді помісної церкви євангельських християн-баптистів на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Культурній, 9 для розташування культової будівлі (молитовного будинку). Із інформацією з цих та інших земельних проектів виступила начальник управління з питань земельних відносин міськради Юлія Сколибог.
Насамкінець майже чотиригодинного засідання комісії відбувся традиційний прийом громадян.