Жовтень виявиться вельми сприятливим для романтики, цукерково-букетного періоду, однак не варто очікувати рішучих дій від чоловіків

Венера, планета кохання, стосунків, гармонії, до 7 жовтня була в знаку Скорпіона – в некомфортному положенні. Багато жінок у цей період незадоволені, примхливі, вимогливі. Перший тиждень жовтня – кризовий період для сфери партнерства. Майже весь місяць Марс (стосується особистого життя, характеризує лібідо) рухається у знаку свого вигнання – Терезах. А тому багато жінок здивовані поведінкою чоловіків, незадоволені їхньою пасивністю, тим паче багато представників сильної статі все частіше будуть піддаватися перепадам настрою і лінощам.

Від 7 жовтня Венера переходить в яскравий і оптимістичний знак Стрільця – легше буде досягти гармонії в сімейних і любовних стосунках. Однак, не варто вимагати від чоловіків занадто багато – їм у жовтні дуже непросто. До 31 жовтня Марс ослаблений, але наприкінці місяця перейде в знак свого управління – Скорпіон, і чоловіки знову набудуть впевненості в своїх силах. А загалом, жовтень виявиться вельми сприятливим для романтичних стосунків. Це чудовий час для того, щоб відновити давні зв’язки, повернути кохання, виправити помилки, запалити вогонь пристрасті в колишніх стосунках.

ОВЕН. Ваше виразне бажання будувати стосунки, може лякати представників протилежної статі – шлюбом такі стосунки можуть і не закінчитися. Живіть моментом тут і зараз та не будуйте далекоглядні плани – в цьому разі ваше особисте життя буде насиченим і гармонійним. Ви маєте попит у протилежної статі, але важливо навчитися гармонійно поєднувати чоловічий і жіночий принципи.

ТЕЛЕЦЬ. Часто будете згадувати про минулі пристрасні зв’язки, в шлюбі можуть з’явитися проблеми, багато хто не проти почати нові стосунки на стороні. В сім’ї досягти стабільності дуже складно – кохання і сварки йтимуть поруч весь жовтень.

БЛИЗНЮКИ. Через незрозумілі причини виникають сцени ревнощів, підвищується вимогливість до партнера, хочеться, щоб вам доводили своє кохання. Не отримавши доказів, ви стаєте більш агресивними в своїх висловлюваннях, виникають похмурі думки, що не найкращим чином відбивається на романтичній сфері.

РАК. Присутня внутрішня згода з партнером, зруйновані стосунки можуть бути відновлені. Жінки-Раки стають особливо привабливими – з’являється шарм, посилюється жіночність. Гарний час для зав’язування любовних стосунків або вступу до шлюбу, а також для початку спільного проживання, планування дитини, розширення сім’ї. Сприятливий період для налагодження взаємин із родичами з боку партнера. Чоловіки-Раки набувають популярності у жінок. Самотні – знаходять жінку, яка повністю відповідає їхнім уявленням.

ЛЕВ. Розбалансування внутрішнього світу призводить до складнощів у стосунках із протилежною статтю. Чим більше ви цікавитеся собою, тим сильніше віддаляєтеся від партнера. Оточення помічає, що ви постійно чимось незадоволені, іноді може робити вам зауваження, давати поради і рекомендації, до яких варто дослухатися.

ДІВА. До 19 жовтня – складний період, коли потрібно ухвалювати рішення, у чомусь поступатися, йти на компроміс. Для того, щоб нинішні стосунки не зжили себе, доводиться постійно придумувати щось нове, різноманітне і цікаве. Серйозні, постійні стосунки можуть набриднути. І тоді може з’явитися спокуса знайти іншу людину, з якою буде цікаво. Можливе повернення до партнера з минулого. Деякі представники знака Діви стають непередбачуваними – схильні сприймати кохання як гру.

ТЕРЕЗИ. Немає потреби в глибині почуттів, що сприяє активізації індивідуальних особливостей, прихованих талантів, але ваш партнер навряд чи буде миритися з проявом вашої особистості. Зараз ви не налаштовані на сильні емоції і пристрасть, необхідні для серйозних стосунків. Наявні ж романтичні взаємини можуть перерости в дружні стосунки типу «брат-сестра».

СКОРПІОН. Жовтень запам’ятається надовго – на вас чекають цікаві зустрічі, виразна пристрасть і популярність у представників протилежної статі. Можливо, за збігом обставин ви зіткнетеся з колишнім романтичним партнером або згадаєте про минулі пристрасні зв’язки. Якщо ваш начальник – представник протилежної статі, то ви з легкістю отримуєте додаткові бонуси, вам надаються сприятливі шанси і можливості. Використовуйте цей час з максимальною вигодою і користю – не соромтеся відкрито говорити про свої бажання і просувати свої інтереси. Можливий службовий роман, романтичний зв’язок із діловим партнером.

СТРІЛЕЦЬ. Сприятливі подорожі, поїздки за кордон – там ви можете знайти кохання, надійного партнера в особі іноземного походження. Дуже важливо дотримуватися моральних принципів в коханні, берегти наявні взаємини і в жодному разі не реагувати на спокусників і провокаторів. Один неправильний крок може зруйнувати шлюб або любовні стосунки.

КОЗЕРІГ. Любовні стосунки можуть перерости в стабільний шлюб – час працює на вас і ваше любовне життя. Можлива зустріч з потенційним романтичним партнером з певною різницею у віці, але якщо ви правильно все зрозумієте, ця різниця не буде настільки відчутною. Гарний час для здобуття внутрішнього тилу, зміцнення фундаменту для створення міцної і дружної сім’ї.

ВОДОЛІЙ. Складний місяць, у коханні все менше задоволення, багато переживань. Ви відчуваєте відповідальність за партнера, змушені вирішувати його завдання, а це обмежує вас в своїх бажаннях і можливостях. Може бути і таке, що чим довше триває шлюб, тим більше ви страждаєте. Виходом з такої ситуації може бути зміна атмосфери – роботи, країни. Хоча цілком можливо, що вдасться відновити стосунки якщо повага і вдячність одне до одного ще залишилися.

РИБИ. Обставини складаються для вас найкращим чином – значні приємні сюрпризи в коханні сприяють підвищенню вашої самооцінки. Але стосунки, що почалися цього місяця, можуть бути нетривалими – з новим партнером краще нічого не планувати, просто потрібно дозволити сюрпризам відбуватися самими собою і насолоджуватися романтикою. Якщо ви почнете прив’язуватися до партнера і шукати стабільності, почнуть відбуватися неприємності, які повністю змінять хід подій.

Читайте також: На кого із запоріжців очікує біла смуга везіння