Гороскоп на 11-17 жовтня для всіх знаків Зодіаку

ОВЕН (21.03-20.04). У неформальній обстановці можна буде вирішити досить значні проблеми. Перед вами можуть відкритися нові можливості. Не варто багато балакати, особливо з тими, кого не занадто добре знаєте. Краще не афішуйте свої плани, дійте таємно, і удача буде на вашому боці. У вихідні не потрібно зайво захоплюватися роздачею цінних вказівок і критичних зауважень своїм близьким.

ТЕЛЕЦЬ (21.04-21.05). Навколо вас виразно здіймається вітер змін. Цілком можливо, що він віднесе від вас непотрібних людей і зайві проблеми. Якщо вас щось тривожить у взаєминах з колегами або рідними, краще знайти в собі сили й коректно поставити запитання на тему, що цікавить вас. Обсяг майбутньої роботи може злегка вас налякати, але ви з ним блискуче впораєтеся, а ваші зусилля окупляться з лишком.

БЛИЗНЮКИ (22.05-21.06). Можете нічого не планувати, а додержуватися поклику серця та інтуїції. Саме так ви доб’єтеся саме того, що вам потрібно й у роботі, і в особистому житті. Вам удасться відстояти свої переконання й інтереси. До того ж ви переконаєтеся, що кохаєте і кохані. Ваш обранець зробить усе, щоб бути з вами.

РАК (22.06-23.07). Тиждень може бути досить вдалим в плані роботи й фінансів. Вам лише залишається згладити в ситуації деякі шорсткості. Постарайтеся максимально використовувати свої таланти, тільки не занадто тягніть ковдру на себе. І начальство оцінить ваші зусилля. До речі, поради друзів допоможуть вам знайти оптимальний спосіб рішення важливої проблеми.

ЛЕВ (24.07-23.08). Ваша душа буде вимагати романтики, а потрібно виявити якомога більшу практичність у всіх областях. Доля може подарувати вам нове знайомство, але не варто думати, що це ваше найбільше кохання. У будь-яких справах і взаєминах шукайте для себе користь, альтруїзм не принесе користі ані вам, ані тому, для кого ви будете докладати зусилля.

ДІВА (24.08-23.09). Ви будете захоплені всім чим завгодно, але тільки не домашніми обов’яз­ками. Але неможливо нескінченно ухилятися від вирішення важливих питань. Краще не будувати плани, тому що реальна ситуація однаково їх порушить. У вихідні варто пробачити своїм близьким їхні невеликі слабкості, не всі мають вашу наполегливість й уміння досягати мети.

ТЕРЕЗИ (24.09-23.10). Вибравши правильну стратегію й доклавши зусиль, ви доберетеся-таки до лаврового вінка. А якщо будете лінуватися, то дістанеться вам тільки лазневий віник. Обирати вам. Потрібна інформація, немов золота рибка, сама припливе вам до рук. Якщо пропустите, буде подвійно кривдно. Не звертайте уваги на шепіт за спиною й заздрісні подихи: сконцентруйтеся – і вперед, прямо до мети. У вихідні можна влаштувати пікнік на природі.

СКОРПІОН (24.10-22.11). Ви будете особливо успішно справлятися зі своїми й чужими проблемами. Тож не тягніть гуму, рубайте гордіїв вузол, міняйте своє життя на краще. Ви будете сповнені всіляких ідей і зможете швидко їх реалізувати. Проявляйте ініціативу, і ви доб’єтеся багато чого в справах і в коханні. У вихідні вам точно буде що відсвяткувати.

СТРІЛЕЦЬ (23.11-21.12). Неминучі зміни, як у режимі роботи, так і в образі життя, будьте скромнішими, вмійте задовольнятися малим. Очікуйте похвали від начальства і премії, вашу працю оцінять. У вас відкриється другий подих, і ви зможете гори згорнути. Але у вихідні краще відпочивати, а не працювати.

КОЗЕРІГ (22.12-20.01). Женіть геть осінню депресію. Ваш кислий вигляд може надовго зіпсувати настрій людям, що вас оточують. Вибирайте обсяг роботи відповідно, не відмовляйтеся від допомоги колег. Можлива не зовсім приємна розмова з начальником, яка закінчиться конкретним рішенням. Відсувайте тривожні думки, зірки не залишать вас без заступництва.

ВОДОЛІЙ (21.01-19.02). Сприятливий період надасть нові кар’єрні можливості, варто максимально ними скористатися й трудитися, не покладаючи рук, тоді результати перевищать усі ваші очікування. Ваша професійна активність досягне високого рівня, з’являться пропозиції з приводу нової роботи, і це дозволить вам вийти на новий фінансовий рівень. Однак важливо не задирати ніс і не забувати про близьких людей.

РИБИ (20.02-20.03). Закінчується період складнощів і стресів, має настати помітне потепління у ваших взаєминах з Фортуною. Є шанс одержати бажане й зробити великий крок вперед після складного періоду тупцювання на одному місці. Робота відволіче від безуспішного з’ясування відносин. У вихідні приділить увагу рідним. Їм потрібна ваша підтримка.

Читайте також: Романтичний гороскоп на жовтень для всіх знаків Зодіаку