20 квітня піротехніки ДСНС здійснили 2 виїзди на знищення вибухонебезпечних предметів у Запорізькому районі. Фахівці знищили 21 одиницю кумулятивно-уламкових бойових елементів, які становили реальну загрозу для життя місцевого населення.

Також, піротехніки ліквідували 1 одиницю небезпечних залишків реактивного снаряду «Ураган». Боєприпас знаходився в межах населеного пункту, але через розташовану поблизу річку, ґрунтові води та болотисту місцевість, вибухонебезпечний предмет увійшов на велику глибину. Через рельєф місцевості неможливо було використати спеціальну техніку, тому рятувальники у спеціальних костюмах бродом дісталися до небезпечної знахідки та власними силами окопали боєприпас та знищили на місці.

Від ГУ ДСНС залучалось 2 одиниці техніки та 8 чоловік особового складу.
В Оріхові внаслідок обстрілів сталося дві пожежі в господарчій споруді на площі 25 кв.м та у двоповерховому житловому будинку на площі 60 кв.м. Від ГУ ДСНС залучалося 3 одиниці техніки та 17 чоловік особового складу.

Внаслідок усіх подій ніхто не постраждав.

Підрозділи ДСНС перебувають в підвищеній готовності і на територіях, де тривають бої, після закінчення артобстрілів залучаються до ліквідації наслідків надзвичайних подій.