На Запорізькому напрямку ворог веде обстріли позицій наших військ. Бої точаться в Пологівському районі на напрямку Пологи-Гуляйполе. Сили оборони Запорізького краю продовжують чинити гідний опір.

Здійснюється супровід евакуаційної колони з Токмака до Запоріжжя. Станом на вечір 20 квітня колона із 27 автобусів, що виїхала із Запоріжжя до Токмака, перебуває у Комишувасі.

У Запоріжжі патрульна поліція та поліція охорони продовжують виконувати завдання з охорони громадського порядку, здійснюють патрулювання та супроводження колон. Так, за час комендантської години затримано та доставлено до підрозділів поліції 27 осіб, з них: 24 чоловіків та 3 жінки. Десять чоловіків передано до територіального центру комплектації та соціальної підтримки, їм вручено повістки. Всіх затриманих перевірено співробітниками СБУ.

У Запоріжжі затриманий громадянин рф. Він працював водієм та возив гуманітарну допомогу до Мелітополя. При цьому “зливав” своїм кураторам з москви дані про оборону міста та області. Ним зараз займається СБУ.

За матеріалами зведення від речника ЗОВА Івана Арєф’єва.