Новий пасажирський термінал мав запрацювати на повну потужність вже в березні, проте під час обшуку правоохоронці зробили все, щоб цього не сталося

Сьогодні міський голова Запоріжжя Володимир Буряк відвідав аеропорт та зробив заяву про те, що, на жаль, підрядник був змушений заморозити всі роботи. Це сталося через те, що під час обшуку окрім матеріалів, необхідних для розгляду справи, порушеної в 2015 році, вилучили також документи за 2019 рік. Зокрема ті, що стосуються капітального ремонту злітно-посадкової смуги та будівництва терміналу.

Нагадаємо, сучасний пасажирський термінал було побудовано за кошти з міського бюджету, аеропорту та за рахунок кредиту. Після того, як стало зрозуміло, що роботи будуть завершені вчасно – тобто до кінця 2019 року, центральна влада почала заявляти про наміри забрати його в концесію. Проте депутати міськради на сесії прийняли рішення не віддавати аеропорт та термінал, побудовані за кошти громади, які мають приносити прибуток саме місту, а не комусь іншому. Вже на початку 2020 року до аеропорту нагрянули з обшуками представники СБУ. Таку ситуацію експерти, депутати та громадськість назвали силовими методами тиску на міську владу і зокрема Володимира Буряка, який має високий рівень підтримки серед запоріжців. Сьогодні мер заявив, що обшуки можливі й в міській раді, зокрема в його кабінеті. Володимир Буряк також подякував запоріжцям за підтримку та консолідовану позицію, підкресливши, що аеропорт Запоріжжя не віддасть.


Читайте також: Мер Запоріжжя висловив свою позицію щодо обшуків в аеропорту